wtorek, 1 czerwca 2021

Cześć czerwcu!

 

Witajcie w czerwcu! :)
Ten miesiąc zapowiada się pracowicie, ale i bardzo ciekawie. :) Zanim nastaną wakacje, w każdy weekend prowadzę jakieś zajęcia. Na każde z nich można się jeszcze dopisać i są to kolejno:
 
♥ 5 czerwca (część pierwsza: lepienie) i 19 czerwca ( część druga: szkliwienie ) : plenerowe warsztaty ceramiczne w Agroturystyce Hańczówka 
 
♥ 12 czerwca : Kreatywna Sobota z @misiura_design_ceramika : pierwszy i może ostatni raz w historii okazja doświadczania dwóch różnych warsztatów ceramicznych jednego dnia i poznania nas obu za jednym zamachem :) W przerwie przepyszny obiad.
 
♥ 26-27 czerwca: Kobiecy SUPer weekend: to dwudniowe wydarzenie, którego dwie edycje odbyły się w zeszłym roku. W tym roku wraz z @floating_yoga_szczecin i @panbison dopracowaliśmy je jeszcze lepiej i wzbogaciliśmy o nowe elementy. Zaznasz tu jogi, zwiedzisz jezioro z poziomu deski SUP oraz polepisz ze mną. :)
 
Wszystkie te wydarzenia odbywają się w otoczeniu pięknej przyrody w położonej nad samym jeziorem Wełtyń gospodarstwie Hańczówka . Gwarantowany relaks i niezwykłe wspomnienia.:)