poniedziałek, 1 października 2012

psia miska

Ponieważ nigdzie w sprzedaży nie mogłam dostać miski na wodę dla naszych psiaków o odpowiednio dużych gabarytach ( bądź kompletnie nie zadowalały mnie one pod względem estetycznym bądź cenowym) przyszło mi ulepić tęże miskę samodzielnie. Przy okazji mogłam spełnić wszystkie kryteria (oł jeee!:)) i warunki jakie przedmiotowi temu postawiłam czyli : kolor najlepiej turkusowy (bo w kuchni turkusowe dodatki), kwadratowa (by ładnie wkomponować się w kącik, w którym ma stać), na małych stópkach ( by łatwo było podnosić i stawiać wypełnioną wodą po brzegi) no i najważniejsze: rozmiar gigant! O ile Zuri mogłaby się w tej misie niemalże wykąpać, to dla ponad 60 kg Momo (i wciąż rośnie!) najlepiej sprawdza się samonapełniające się poidło dla bydła (nie żartuję), które mamy zamontowane w ogrodzie :) (btw : jest to pierwszorzędny wynalazek! :D )
Miska wygląda tak:
Pobiła wszelkie rekordy postoju na półce jeśli chodzi o oczekiwanie na wypał, bo wiadomo: zamówienia najpierw :)
Ale już jest i służy. Pierwszy skorzystał (w plenerze, bo piękne słońce) goszczący u nas Raster:


Zresztą psów gości u nas zwykle sporo, więc musi być to taka trochę "miska niedopitka" ;)
Pozdrawiam październikowo :)

5 komentarzy :

Ola Domio pisze...

Przepiękna ta miska jest:))
Twój pies to ma dobrze:)Sama bym z takiej chętnie piła;)

Inkwizycja pisze...

Moim pannom też by się spodobała ;)
Pozdrawiam!

pracownia kasi pisze...

Moje OBA psy mają dobrze, bo to jest miska wspólna :D No i pije też z niej czasem syn ;) (jak jest "małym pieskiem" )...

Wiwka Wowka pisze...

Miseczka wyszła przepięknie! I jeszcze ten wytłoczony psiak. Świetny kolor :) Rozbawiło mnie to samonapełniające się poidło dla bydła :D Takie coś naprawdę istnieje?
Robisz wspaniałe rzeczy, aż miło popatrzeć i popodziwiać :)
Pozdrawiam serdecznie!
Zapraszam do mnie: wiwkawowka.blogspot.com

pracownia kasi pisze...

Istnieje, a jakże! :) Jest to mniej więcej coś takiego: http://www.hodowlany.pl/i348_Poidlo_plywakowe_ze_stalym_poziomem_wody.html jakby ktoś z Was posiadał w domu podobnych rozmiarów bestię ;)